Пятница, 29.03.2024, 18:26

Главная » 2014 » Декабрь » 17 » Помотали нерви з угорцями
22:37
Помотали нерви з угорцями

На наступний день після доби перепочинку українська «молодіжка» зустрілася із господарями турніру – командою Угорщини. В неймовірно напруженому матчі нашій команді вдалося врятувати гру та вирвати перемогу у серії буллітів, повідомляє сайт ФХУ.

Угорщина U20 – Україна U20 – 3:4 Б (2:1; 1:1; 0:1; 0:0; 0:1)

17 грудня 2014 року, 17:30. Дунайварош

Судді: І. Чернишов (Естонія), П. Бадиль (Білорусь), Р. Ючерс (Латвія)

Україна: Захарченко. Андрейків – Варивода, Григор’єв – Мережко, Піддубний – Александров, Савченко. Найда – Кузьмик – Луговий, Лялька – Костюк – Бойков, Радецький – Гриценко – Ворона, Бондаренко – Мазур – Тимченко, Свищев.

Голи: 1:0. Вінце (Ердей, 5:41 – 5х3), 2:0. Ердей (Вінце, Рейс, 9:47), 2:1. Кузьмик (Найда, Андрейків, 19:04 – 5х3), 2:2. Тимченко (Бойков, 36:39), 3:2. Вінце (Кочіш, Саллер, 39:31), 3:3. Тимченко (Кузьмик, Варивода, 55:29 – більш.), 3:4. Луговий (вирішальний булліт)

Кидки для визначення переможця гри: 0:0. Галло (воротар), 0:0. Гриценко (повз ворота), 0:0. Вінце (воротар), 0:1. Луговий, 1:1. Ердей, 1:1. Тимченко (повз ворота) – зміна черги – 1:2. Луговий, 1:2. Ердей (воротар).

Штраф: 18 – 16

Кидки: 55 – 28

Вкидання: 36 – 31

У першому періоді обидві команди продемонстрували важливість відпрацювання на тренуваннях гри у нерівних складах. Старт поєдинку вийшов дуже нервовим для нашої команди, через що українці багато вилучались. Цим не полінились скористатись угорці. Спочатку Петер Вінце реалізував подвійну перевагу своєї команди, а потім Чанад Ердей закріпив перевагу господарів. Найбільш прикро, що свою чисельну перевагу угорці отримали після зовсім необов’язкових порушень правил: затримка часу гри, грубість, порушення чисельного складу…

Лише ближче до середини періоду підопічні Ігоря Чібірєва прийшли до тями і зуміли перехопити ініціативу. Спочатку Олексій Костюк мав шанс відзначитись, проте не встиг нанести кидок з вбивчої позиції, а потім фортуна відмовила Віталію Ляльці. Втім на першу перерву команди пішли за рахунку 2:1. Господарі двічі порушили правила, чим і скористались наші хокеїсти. Павло Найда та Сергій Кузьмик виграли ближній бій у Гергея Араня.

Другу 20-хвилинку команди провели більш обережно, проте помилок у їх діях вистачало. Наслідком однієї із таких помилок стали закинуті шайби. Антон Бойков змусив опонента помилитися під час виконання поперечної передачі, а наші захисники у свою чергу забули про Петера Вінце. Рахунок міг би бути і більш приємним, реалізуй Павло Найда бодай один із своїх двох моментів.

В заключному періоді господарі вирішили зіграти на утримання рахунку і вже вдруге така тактика команди Ріка Черномаза не дала результату. Наприкінці поєдинку синьо-жовті отримали чисельну перевагу після фолу Іштвана Тербоча. Володимир Варивода віддав прекрасну діагональ на Сергія Кузьмика, той відразу перевів шайбу на п’ятак, де найрозторопнішим виявився Євген Тимченко. Слід зазначити, що на той момент тренерський штаб української команди вніс суттєві зміни у склади ланок. Основне ударне тріо якраз складали Сергій Кузьмик, Євген Тимченко та Віталій Лялька.

Наприкінці основного часу гри та в овертаймі нашу команду кілька разів виручив Едуард Захарченко. А потім в серії кидків для визначення переможця гри він на пару з Владиславом Луговим принесли нашій команді другу перемогу на турнірі!

***

Після цього успіху в активі синьо-жовтих 5 очок та проміжна друга позиція в турнірній таблиці. Лідирує, як і раніше, команда Казахстану, яка сьогодні здобула свою третю перемогу на турнірі. Казахстанці обіграли команду Франції з рахунком 3:1.

Просмотров: 550 | Добавил: vgurov | Рейтинг: 0.0/0