Форма входа
Главная » 2016 » Январь » 21 » Конец - делу венец
20:13
Конец - делу венец

В центральному матчі 15-го туру на льоду київського Палацу спорту зустрічалися «Дженералз» та ХК «Кременчук».

Гості розпочали матч дуже впевнено, відкривши рахунок вже у першій атаці. Влад Луговий закинув другу  по швидкості шайбу чемпіоната. Минула одна хвилина і шайба вдруге побувала у воротах Вадима Селіверстова. Цього разу атаку патрнерів завершив Тимур Гриценко.

Кияни були настільки шоковані початком матчу, що почали багато помилятися, надаючи супернику шанси для збільшення своєї переваги. Але команда Дмитра Підгурського свої моменти не використала.

Гравці «Дженералз» прийшли до тями та переломили хід гри. У другій 20-хвилинці Іван Савченко виявився найспритнішим на п’ятаку перед воротами Михайла Шевчука, а у заключному ігровому відрізку кияни ще двічі запалювали червоне світло за воротами суперника.

До завершення матчу команди ще встигли продемонструвати свої навички гри у нерівних складах. Глядачі також стали свідками кулачного поєдинку між киянином Олександром Боєвих та кременчужанином Володимиром Романенком. Проте на підсумковий рахунок ці події не вплинули.

«Дженералз» – ХК «Кременчук» – 3:2 (0:2; 1:0; 2:0)

20 січня 2016 року, 19:00. Палац Спорту, 1200 глядачів

Судді: М. Урда, В. Качан, О. Серебряков

Дженералз: Селіверстов. Татаренко – Побєдоносцев, Толкунов – Афанасьєв, Боєвих – Скрипець, Мельников – Шпак. І. Савченко – Шаманський – Слюсар, Кіча – Гніденко – Караульщук, Безуглий – Вал. Алексюк – Тимченко, Коляда – Секірко – А. Дворник.

Кременчук: Шевчук (до 58:34). В. Романенко – Ден. Ісаєнко, Дегтярьов – Сірченко, Васильєв – Варивода, Жовнір – Кротов. Луговий – Карпенко – Лисак, Підгурський – Чернишенко – Бойков, Янішевський – Т. Гриценко – Петранговський, Мікулко – Костюк – Качмар.

Голи: 0:1. Луговий (Ден. Ісаєнко, 0:25), 0:2. Т. Гриценко (Янішевський, Петранговський, 1:26), 1:2. І. Савченко (Шаманський, Слюсар, 32:35), 2:2. Слюсар (І. Савченко, Побєдоносцев, 44:10 – більш.), 3:2. Гніденко (Караульщук, Толкунов, 49:02)

Штраф: 30 – 42

Просмотров: 683 | Добавил: vgurov | Рейтинг: 0.0/0