Главная » 2018 » Апрель » 1 » Є шанс на наступний рік зробити так, як "барси" (ФОТО Андрей Басевич)

БВУФК «Білий Барс» – «Дніпро» – 3:2 ОТ (0:1; 1:1; 1:1; 1:0)

31 березня 2018 року, 14:00. «Льодограй»

Судді: А. Корепанов, І. Хохлов, Я. Ситниченко, О. Остроух

Білий Барс: Качула. Грицюк, Логач, Воронін, Герцик, Татарін, Васильєв. Собко, Даниленко, Козієнко, Лєсніков, Найдьонов, Панов, Б. Савченко, Разумов, Печерських, Гуменюк, Дурдиєв, Ромахін.

Дніпро: Сулютін. Матусевич, Проценко, Лукашов, Р. Савченко, Т. Савченко, Кругляков, Панков. Дуюн, Болотін, Кашевко, Борисов, Тищенко, Давиденко, Тимченко, Целогородцев, Жук, Панков.

Голи: 0:1. Целогородцев (Кругляков, 13:11), 1:1. Гуменюк (Дурдиєв, 31:07), 2:1. Печерських (Грицюк, 40:55), 2:2. Жук (Болотін, Давиденко, 51:04), 3:2. Разумов (Даниленко, 66:25).

Штраф: 8 – 10

Скористуюсь матеріалом ФХУ. Другій рік поспіль доля золотих нагород чемпіонату України серед юніорів вирішувалася за межами основного часу гри.

«Білий Барс», який до старту матчу вважався явним претендентом на перемогу, розпочав гру дуже активно. Тиск підопічних Костянтина Буценка на ворота Максима Сулютіна тривав стартові хвилин 12. Але сам голкіпер та його партнери по команді з честю виходили зі скрутних становищ.

А на 14-й хвилині Микита Кругляков організував контратаку і класною передачею знайшов Артема Целогородцева. 87-му номеру херсонської команди залишалося лише спрямувати шайбу у незахищений кут воріт.

У середині другого періоду затяжна атака «барсів» призвела до шайби Олега Гуменюка, а у самому дебюті заключної 20-хвилинки Данило Печерських вивів номінальних господарів уперед.

До честі «Дінпра», херсонська команда не здалася і скористалася одним із нечисленних своїх шансів. Едуард Жук з близької відстані переправив ігровий снаряд у сітку воріт Олександра Качули після вивіреної передачі Олексія Болотіна.

До завершення основного часу гри броварська команда практично не випускала вихованців Олега Тимченка зі своєї зони, проте надійна гра голкіпера та самовіддача херсонських хокеїстів дозволили біло-блакитним перевести гру у овертайм.

Як і минулого сезону, «Білому Барсу» довелося грати додатковий період у фінальному матчі. Але якщо рік тому «Барси» у серії післяматчевих кидків поступилися «Беркуту», то цього разу команда Костянтина Буценка зуміла перемогти. Дмитро Даниленко після затяжної атаки «барсів» знайшов точною передачею на п’ятаку Максима Разумова, якому суперники надали дуже багато часу та простору.

Просмотров: 509 | Добавил: vgurov | Рейтинг: 0.0/0