Четверг, 18.04.2024, 11:42

Главная » 2018 » Апрель » 10 » Два контрольных матча сборной - ФХУ
12:03
Два контрольных матча сборной - ФХУ

7 квітня, юніорська збірна команда провела на льодовій арені ТРЦ "Термінал" у Броварах, контрольний матч проти хокейного клубу «Білий Барс». У складі «барсів» участь у матчі, окрім гравців основного складу, взяли молоді вихованці 2002 року народження, а також гравці, які перебувають у клубі на перегляді.

Матч пройшов за рівної гри. На діях «збірників» позначалася втома, адже попередній тиждень команда перебувала під навантаженнями. Втім це не завадило Даніїлу Дуюну відкрити рахунок у зустрічі. Але ще у першому періоді Денис Бородай встановив паритет на табло. Вдруге вийти вперед синьо-жовтим вдалося у другій 20-хвилинці. Відзначився Дмитро Халін. Але й цього разу перевага команди Олега Ігнатьєва була нетривалою – Олександр Воронін вдруге зрівняв рахунок в матчі. А в заключному ігровому відрізку шайба Олександра Панченка принесла «Білому Барсу» перемогу.

Після гри команди позмагалися у вправності виконання штрафних кидків. І тут «барси» проявили себе краще, здобувши перемогу завдяки кидкам Владислава Герцика та Рината Дурдиєва.

Україна U18 – «Білий Барс» – 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

7 квітня 2018 року, 17:30. Льодова арена «Термінал», Бровари

Судді: А. Батєзатов, І. Хохлов

Україна U18: Оганджанян. Євтухов – Логач, Будько Кругляков, Васильєв – Грицюк, Ланин – Бабчук. Пересунько – Морозов – Хмельов, Халін – Даниленко – Садовіков, Матейченко – Середницький – Гордійчук, Дуюн Целогородцев – Архипенко.

Білий Барс: Кучер. Пономаренко – Воронін, Герцик – Гребеник, Собко – Татарин, Савченко – Нетеса. Панов – Разумов – Зик, Грабовецький – Андрощук – Бородай, Дурдиєв – Панченко – Гуменюк, Ромахін – Найдьонов – Ведмідь, Іващенко.

Шайби: 1:0 Дуюн (Целогородцев), 1:1 Бородай (менш.), 2:1 Халін (Даниленко, Грицюк), 2:2 Воронін, 2:3 Панченко.

Серія буллітів: 0:2

Архипенко (0, воротар) - Воронін (0, воротар)

Матейченко (0, повз ворота) - Панов (0, воротар)

Пересунько (0, воротар) - Дурдиєв (1)

Кругляков (0, воротар) - Андрощук (0, повз ворота)

Грицюк (0, штанга) - Герцик (1)

Морозов (0, воротар) - Бородай (0, воротар)

9 квітня, юніорська збірна команда України на льодовій арені броварського ТРЦ "Термінал" провела повторний контрольний поєдинок проти переможця чемпіонату України серед юніорів – команди «Білий Барс», яка була підсилена рядом гравців, що знаходяться на перегляді. На відміну від першого поєдинку, в якому «барси» перемогли з рахунком 3:2, у звітному матчі підопічні Олега Ігнатьєва володіли повною ігровою та територіальною перевагою. Ще у першому періоді синьо-жовті відзначилися тричі, а у другому періоді ще п’ять разів запалювали червоне світло за воротами Кирила Кучера. Одну із шайб у складі «збірників» закинув Гліб Кривошапкін, який пропустив перший матч через хворобу.

Кирило Гордійчук та Давид Іващенко залишили розташування збірної. Таким чином, на зборах залишилось 25 спортсменів, 22 з яких потраплять до фінальної заявки для участі в чемпіонаті світу.

Україна U18 – «Білий Барс» – 8:2 (3:0; 5:0; 0:2)

9 квітня 2018 року, 14:00. Арена «Термінал».

Судді: О. Батєзатов, І. Хохлов

Україна U18: Сердюк. Кругляков Будько, Бабчук – Логач, Васильєв – Грицюк, Ланін – Євтухов. Пересунько – Кривошапкін – Матейченко, Даниленко – Морозов – Халін, Целогородцев – Садовіков – Дуюн, Середницький – Архипенко – Сиротенко, Пономаренко.

Білий Барс: Кучер. Воронін – Савченко, Герцик – Гребенник, Собко – Татарін, Нетеса – Ведмедєв. Разумов – Панченко – Арабов, Грабовецький – Андрощук – Бородай, Панов – Дурдиєв – Гуменюк, Ромахін – Найдьонов – Зик.

Голи: 1:0. Халін (Логач, Даниленко – більш.), 2:0. Целогородцев (менш.), 3:0. Пересунько, 4:0. Кривошапкін (Матейченко, Пересунько), 5:0. Даниленко (Логач, Халін), 6:0. Пересунько (Кривошапкін, Матейченко), 7:0. Халін (Даниленко, Морозов), 8:0. Кругляков (Пересунько, Матейченко), 8:1. Бородай (Татарін, Дурдиєв), 8:2. Гуменюк (більш.).

Просмотров: 441 | Добавил: vgurov | Рейтинг: 0.0/0